Działalność w zakresie skupu i sprzedaży złota inwestycyjnego (dewizowego) prowadzimy od roku 1989 na podstawie KONCESJI Nr rej. UT.IV.053/2581/89 z dnia 17.11.1989 roku wydanej przez Ministra Rynku Wewnętrznego , od roku 2003 na podstawie Wpisu do Ewidencji  o Działalności Gospodarczej.Od początku naszej działalności tj. od roku 1990 posiadamy zezwolenie NBP na SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOTA DEWIZOWEGO (złoto inwestycyjne).W początkowym okresie naszej działalności obowiązywał zakaz sprzedaży złota inwestycyjnego dla klientów indywidualnych co skutkowało obowiązkiem odsprzedaży zakupionych sztabek złota oraz złotych monet do Narodowego Banku Polskiego. Obecnie klient indywidualny ma nie tylko możliwość legalnego zakupu złota inwestycyjnego, ale również możliwość wyboru spośród wielu firm zjmujących się dystrybucją złota zanim zdecyduje się na zakup.

Polecamy  Państwu wybór naszej firmy jako tej , która działając na rynku złota inwestycyjnego od 30 lat w sposób zgodny z dobrymi zasadami handlowymi i etyką kupiecką przeprowadzi z Państwem transakcję sprzedaży produktu wybranego na naszym portalu internetowym. Zapewnimy Państwu poufność i pełne bezpieczeństwo transakcji a gwarancją uczciwości jest nasza nienaganna opinia w całym okresie naszej działalności. Zapraszamy do Skarbca Wrocławskiego

Skarbiec Wrocławski to internetowy portal sprzedaży złota inwestycyjnego on-line stworzony dla klientów , którzy chcą kupić złoto inwestycyjne w postaci złotych sztabek lub złotych monet bulionowych w sposób wygodny , bezpieczny i bardzo korzystny.

Wygoda i komfort zakupu srebra lub złota inwestycyjnego on-line jest sprawą oczywistą – zakupu złotych monet lub złotych sztabek dokonujemy bez wychodzenia z domu siedząc wygodnie przed komputerem , płatności za zakupiony towar również dokonujemy on-line a kurier dostarczy nam przesyłkę z zakupionym złotem pod wskazany adres.

Korzyści płynące z transakcji sprzedaży złota zawieranych on-line z naszą firmą wynikają z niższych cen sprzedaży złota inwestycyjnego jakie Państwu proponujemy w stosunku do cen złotych sztabek i złotych monet proponowanych przez inne firmy.Każdy klient może również skorzystać z naszego stacjonarnego punktu skupu i sprzedaży złota inwestycyjnego mieszczącego się we Wrocławiu ul.Piłsudskiego 92 i dokonać zakupu złota bezpośrednio w naszej firmie płacąc przelewem bankowym lub gotówką. Bezpieczeństwo transakcji zapewniają specjalnie do tego celu przygotowane zamykane boksy kasowe.

Prowadząc działalność gospodarczą postępujemy zawsze zgodnie z literą prawa , przestrzegamy zasad etyki oraz solidnego podejścia do naszych klientów.

Ceny sprzedaży złotach monet i złotych sztabek zamieszczone na naszej stronie internetowej są powiązane z kursami złota obowiązującymi na giełdach światowych i są na bieżąco aktualizowane. W ramach działalności naszej firmy zajmujemy się nie tylko sprzedażą złota inwestycyjnego lecz także skupem i sprzedażą złomu złota , srebra , platyny oraz palladu. Prowadzimy również działalność lombardową oraz kantor walutowy.

Portal internetowy Skarbiec Wrocławski jest próbą dotarcia do klientów którzy chcą dokonać zakupu złota inwestycyjnego w cenach zdecydowanie niższych niż ceny złota proponowane przez konkurencję.

Każdy kto zechce skorzystać z naszej platformy internetowej powinien zapoznać się z regulaminem serwisu.
Zapraszamy do korzystania z naszego portalu - gwarantujemy niskie ceny złota inwestycyjnego , jasne i czytelne zasady sprzedaży oraz natychmiastową wysyłkę zakupionego towaru.

Maresa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul.Piłsudskiego 92/LU1 jest właścicielem:

          - portalu internetowego Skarbiec Wrocławski ( www.skarbiec-wroclawski.pl )

          - portalu internetowego Skup Złota24 ( www.skup-zlota24.pl )

          - portalu internetowego Skup Srebra24 ( www.skup-srebra24.pl )

          - portalu internetowego Skup Złota Europa ( www.europa-wroc.pl).